Головна » Статті » Корисні статті

Різна техніка лову за допомогою методу Dropshot.

1

1. "Shaking"

Ця техніка оптимально підходить для облову місць, де є присутніми зарості трави, невеликі гілки, корчі і так далі. Підберіть оптимальну відстань між грузилом dropshot і приманкою, щоб презентувати її над підводними перешкодами. Закиньте своє оснащення у бажане місце і тримайте волосінь в натягнутому стані, здійснюючи твитчингові рухи вудилищем, щоб грузило не переміщалося по дну. За відсутності клювання необхідно виконати повторну проводку. Оскільки шэд йде над поверхнею дна, воно не чіпляється за траву, гілки і корчі. Якщо риба стоїть в півводи, необхідно застосувати ідентичну техніку, збільшивши відстань між грузилом і шэдом. Грузила у формі олівця краще всього підходять до цієї техніки.

2. "Swimming"
Ця техніка практично ні чим не відрізняється стандартного джигового методу. Необхідно піднімати грузило dropshot над дном, варіюючи швидкістю проводки і тривалістю паузи. Ця техніка призначена для лову на глибині 2-3 метрів і більше в місцях з відносно рівним дном.

3. "Freezing"
Багато рибалк-спортсменів вважають, що м'яка приманка приваблива для риби тільки, коли вона активно рухається. Але не завжди. Техніка лову dropshot ефективно працює, коли ви не здійснюєте ніяких рухів вудилищем і котушкою. Під дією течії шэд привабливо рухається, і цього іноді буває досить для того, щоб спровокувати хижака на атаку. Рада: закиньте вашу приманку в знайоме перспективне місце у вигляді горбка або " блюдця", результати перевершать усі очікування!

4. "Dragging"
Ця техніка увібрала в себе дві попередніх техніки 'shaking' і 'freezing'. Необхідно тягнути грузило по дно, постійно тримаючи волосінь в натягненні, щоб не пропустити клювання. Врешті-решт, цю техніку можна різноманітити невеликими різкими поодинокими ривками, які примушують штучну приманку судорожно рухатися. Це ідеальна техніка для пошуку місця стоянки риби!

5. "Dropping"
Як і припускає назву, ця техніка полягає в тому, що шэд піднімається вгору і опускається вниз, коли вантаж знову падає на дно. Цю техніку можна повторювати впродовж усієї проводки, або зосередитися лише на перспективній точці. Змінюйте робочу глибину вашої приманки і риба обов'язково візьме її, адже дуже часто вона хапає приманку під час падіння

Категорія: Корисні статті | Додав: Karpp (25.09.2012)
Переглядів: 568 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
HOT VIDEO
...
місячний календар
Погода
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 153
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Фази місяця