Головна » Статті » Корисні статті

Рибальский ніж.

На даний момент існує сила силенна різних ножів. Цінова гамма надзвичайно різноманітна, так-як і гамма продукції та якості. Але ми не будемо описувати та порівнювати різні типи ножів, а також зрівнювати між типами та виробниками.

Оскільки рибалка не мисливець та рідко розробляє свою здобич на місці, а несе її до дому. Тому ми не будемо описувати дорогих ножів які також і важко знайти в малих містах України. На одному з форумів прочитав таке висловлювання ніби то ніж для рибалки має бути великим, бо доводиться і очерет прорубувати, і хробака накопати. Я вважаю це поганою ідеєю, тому що по перше: великий ніж не зручний у транспортуванні, по друге: великим ножем є більше ризику поранитись самому, по третє: великий ніж наводить жах на перехожих та приваблює міліціонерів як мед бджіл, по четверте: мало хто з рибалок йде на риболовлю в непрохідні місця, практично всі йдуть на вже давно протоптані, знайомі місцини. Таких проти до великих ножів є безліч. А що можна сказати проти малого ножа? По перше:  в малого ножа коротке лезо, що іноді не зовсім зручно, по друге завжди є насторога що до надійності та витривалості малих ножів, по третє: такий ніж легше загубити. Отже висновок: для рибалки найкращим варіантом залишається складний ніж середньої довжини. Також одним з оптимальних варіантів є мультитули (швейцарські ножі). Лідерами в цьому сегменті вважається Victorinox та Wenger це звичайно хороші та якісні ножі з безліччю функцій та великим мінусом у вигляді ціни. Вартість такого ножа приблизно 100$ нажаль таке задоволення не з дешевих і ризик загубити ніж на рибалці зводить до нуля бажання купити. Але завдяки китайській промисловості наш ринок насичений копіями таких ножів. Це не означає, що всі вони хороші, але не всі й погані. Як обрати такий мультитул? По перше треба пошукати приблизно такого типу ніж (на фото)


відкрити всі предмети ножа, сталь всіх предметів окрім пилки повинна бути з однакового відполірованого матеріалу, а пилка не полірована. Власне предмети повинні бути з усіх боків гладкими та рівними, а не з дрібними горбиками бо це нікельований матеріал, а що під нікелем не відомо. Пилка має бути гострою і готовою до роботи, це відчутно на дотик, а також усі інші предмети виготовлені для різки повинні бути гострими (окрім шила в деяких моделях) Треба також відкрити ніж та попробувати його порухати в сторони,щоб пересвідчитись в надійності кріплення, теж саме зробити з іншими предметами. Якщо все в порядку такий ніж можна купувати, його приблизна вартість = 30-60грн. Такі ножі обладнані всім необхідним для рибалки. Ніж, пила, екстрактор гачків, шило, відкривач для пляшок, викрутка плоска та фігурна, ножиці та інше. Я особисто зрівнював такий китайський ніж з Victorinox в різці ізольованого дроту, результат приголомшив усіх китайське чудо за 25грн. отримало перемогу. Отже будьте пильні та перебірливі в виборі ножа і він вам прослужить довго та надійно, навіть і не дорогий.

Категорія: Корисні статті | Додав: caif (16.03.2011)
Переглядів: 905 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
HOT VIDEO
...
місячний календар
Погода
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 153
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Фази місяця