Головна » Статті » Корисні статті

5 ПРИЧИН НЕВДАЛОГО ПРИКОРМЛЮВАННЯ.

Підгодовування – не завжди просте завдання. Здавалося б, чого вже тут складного: намішав каші, закинув у воду і чекай підходу риби. Але не все так просто. Думаю, доречно буде повторити банально побиті фрази, що мол «.прікормка повинна зібрати рибу в місці лову. розіграти її апетит.. але не наситити» Часто про це забувають і нарікають на «беськльовье». Давайте розберемося, в яких випадках та, що прикормка працює проти рибака.

Підгодовування, випадок 1. Найзвичайніша ситуація: ви просто кидаєте надто багато прикорму. І тут вже не настільки важливий склад тієї прикормки. Важливий інший чинник, а саме наявність течії.

Заходи боротьби: більше не означає краще! У стоячій воді не потрібно багато прикорму, чим на течії, тому краще приділити увагу ароматизації прикорму, одночасно з цим зменшуючи його кількість. Крім того, на течії підгодовувальні кулі відносить убік, поки вони не досягли дна, тому закорм потрібно робити трохи вище за течією.

Підгодовування, випадок 2. Вживання як прикормку різних круп і каш. Варені каші досить в'язкі і погано розмиваються течією, що посилюється в стоячій воді (на озері). Рибі не складно швидко набити черево і бути байдужою до наживки.

Заходи боротьби: використання в прикормці каш ніхто не відміняє, постарайтеся лише скоротити їх процентний вміст в основній підгодовувальній суміші, а якщо ви годуєте однією лише кашею, то порції прикорму кидайте невеликі і рідкі.

Підгодовування, випадок 3. Прикормку, яку ви використовуєте, прокисла або зіпсувалася.

Заходи боротьби: найшвидше закисають каші (хоча сипкі суміші теж схильні до цього процесу, хоч і повільніше), тому в прикормках використовувати каші потрібно дуже обережно. На відкритому повітрі, особливо влітку, каші швидко закисають, тому якщо ви ловите день (або декілька днів), то кашу краще зварити на місці у міру потреби – так вона завжди залишатиметься «свіжіше і придатною для риби». Крім того, не забувайте, що прикормка може прокиснути безпосередньо у воді, якщо риба її не встигла з'їсти, тому не варто робити масивного стартового закорма – краще годувати рідше і помалу.

Підгодовування, випадок 4. Прикорм приготований правильно, але техніка і тактика його подачі не зовсім вдала.

Заходи боротьби: не шуміть, кидайте прикормку без зайвих ляпанців. Удосконалюйтеся і імпровізуйте під час лову. Класична тактика підгодовування – масовий стартовий закорм, з подальшим незначним докормом під час лову.

Підгодовування, випадок 5. ви все зробили правильно і чітко: прикормка потрібного складу, а її порції вирушають у воду в міру необхідності, але риба, чомусь перестала клювати.

Заходи боротьби: завжди перед ловом простукаєте дно - знання рельєфу глибини лову і характеру дна підкажуть вам куди краще подати прикорм. Можливо, що по похилому схилу кулі прикорму просто скотилися вниз, захоплюючи за собою рибу – спробуйте простукати дно і знайти прикормку, що загубилася.


Категорія: Корисні статті | Додав: Karpp (02.03.2013)
Переглядів: 673 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
HOT VIDEO
...
місячний календар
Погода
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 153
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Фази місяця